Juventus Turyn podzielił się punktami z Rzymianami

29.09.2020, 14:01 0 komentarzy

Szczęsny Wojciech był zmuszony dwukrotnie do wyciągnięcia piłki z siatki. Drużyna naszego bramkarza bardzo długo odrabiała straty. W ekipie mistrza kraju występuje jednak CR7, który umie zmotywować kolegów do odrabiania strat. Finalnie Juventus Turyn zdołała doprowadzić do remisu. Mecz dwóch silnych drużyn skończył się rezultatem 2:2. Juventus przez trzydzieści minut radził sobie w osłabieniu. Wykluczony został pomocnik Adrien Rabiot.

Kibice Juventusu po spotkaniu z Sampdorią wierzyli w to, że forma ich zawodników uległ poprawie. Piłkarze Juve zaprezentowali się dużo lepiej niż w poprzednim sezonie Serie A. Mecz z drużyną z Rzymu był jednak niezwykle zacięty. Piłkarze z Rzymu nie zamierzali podarować trzech oczek zespołowi Juventusu Turyn. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Oba zespoły mogą być ucieszone z ze zdobytego punktu.

Sporo trafień w starciu.

Szczęsny Wojciech zaczął to spotkanie od pierwszych minut. Trzeba zaznaczyć, że Szczęsny był niegdyś zawodnikiem Romy. W niedzielę polski zawodnik zaprezentował się z naprawdę dobrej strony. W wielu akcjach pokazał efektowne interwencje. Portugalski Ronaldo również spisywał się świetnie. Po półgodzinie gry nasz bramkarz był zmuszony wyjąć futbolówkę z siatki. Wtedy sędzia zdecydował się zarządzić jedenastkę dla zespołu z Rzymu.

Do rzutu karnego odważył się podejść Vertout Jordan. Piłkarz Rzymian oddał pewny strzał. Szczęsny był naprawdę blisko wybronienia tej futbolówki. Ostatecznie wleciała do bramki. Juventus Turyn musiał walczyć o remis. Przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania kibice mieli okazję widzieć jeszcze dwa trafienia. W pierwszej kolejności bramkę zdobył Cristiano Ronaldo. Zawodnik z Portugalii otrzymał okazję na strzelenie bramki z jedenastki. Sędzia tego pojedynku zarządził rzut karny po zagraniu ręką Pellegriniego Lorenzo.

Cristiano Ronaldo nie pomylił się i wpakował futbolówkę do siatki. Piłkarz broniący bramki Rzymian był w tym przypadku bez szans na dobrą obronę. Uderzenie Cristiano Ronaldo był niesamowicie silny. Mistrz kraju niedługo radował się z remisowego wyniku. Chwilę po tym zawodnicy gospodarzy wyprowadzili naprawdę ładną sytuację. Piłkę do siatki bronionej przez Wojtka Szczęsnego wpakował Veretout Jordan. Należy przyznać, że był to niesamowicie pasjonujący mecz. Piłkarze Juventusu Turyn byli zdeterminowani, aby doprowadzić do wyrównania.