Technology Technology Technology

Podział konta ze znajomymi może okazać się zdecydowanie cięższe! Za jakiś czas pojawi się najnowszy uwierzytelniający system na portalu Netflix.

09.06.2021, 13:08 0 komentarzy
Podział konta ze znajomymi może okazać się zdecydowanie cięższe! Za jakiś czas pojawi się najnowszy uwierzytelniający system na portalu Netflix.

Miłośnicy filmowych obrazów a także produkcji odcinkowych są delikatnie zdenerwowani, gdyż z internetowego świata nadchodzą nieprzyjemne powiadomienia. Strona VOD znana również pod nazwą Netflix myśli o tym żeby zakazać abonentom współdzielenie kont. Do chwili obecnej to była naprawdę dogodna i naprawdę popularna możliwość. Dużo klientów opłaty reguluje za pojedynczy rachunek i oni mogą mieszkać w wielu miejscach na świecie. Jednak firma Netflix nie potwierdziła absolutnego zakazu dzielenia kont, ale zadecydowała stworzyć swego rodzaju utrudnienie. Firma Netflix planuje to by powstrzymać kont dzielenie abonamentom, którzy nie gromadzą się w jednym pomieszczeniu. Na telewizorowych ekranach pojawiać się będzie zawiadomienie, które wymusi na konsumencie zatwierdzenie tego, iż to właśnie on jest posiadaczem głównym. Gigant wśród serwisów internetowych VOD planuje przesłać weryfikacyjny ciąg znaków na dany adres zamieszkania lub telefonu nr. Osoby korzystające z konta powinni w takiej sytuacji mieć z tyłu głowy to, iż pojawią się zmiany w korzystaniu z internetowej strony VOD Netflix.

Zostaw komentarz