Polandrock 2018

02.09.2018, 10:58 0 komentarzy
Polandrock 2018

Po raz pierwszy jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w naszym kraju, odbył się pod nową nazwą– Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, noszący tę nazwę od 1995 roku, zmienił ją poprzez względy prawne. W tym roku jeden z najpiękniejszych festiwali na świecie odbywał się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku ściąga ogromne tłumy fanów granej tam muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego wydarzenia.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal przechodził wiele zmian i ewoluował z upływem czasu. Na jego rozwój miało wpływ nie tylko coraz większe zainteresowanie fanów muzyki, ale co za tym idzie, coraz większa liczba sponsorów festiwalu. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z pierwotnych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba występów zagranicznych artystów oraz liczba fanów muzyki zainteresowanych tym eventem. Od dłuższego czasu liczba fanów "woodstocku" waha się między 300 a 750 tysięcy. Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowy, ale pomimo tego, każdy może się tam czuć bezpiecznie, ze względu na pilnujące porządku służby, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy nominowany był do konkursów mających na celu wyłonienie najlepszych europejskich i światowych festiwali. Organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Jednak uczestnicyszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Ludzie, którzy co roku od wielu lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, wyczuwalnym na nim, klimatem i atmosferą przepełnioną wzajemną akceptacją i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, które pozwala na bezpieczną i przyjazną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje różne warsztaty i spotkania, festiwalowicze mogą odbyć rozmowy z ciekawymi osobami, zrelaksować się dzięki medytacji oraz pogłębić wiedzę z wielu tematów.

Jedno jest pewne – festiwalowy klimat i wspaniałe momenty na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje duża szansa, że doświadczając tych emocji, zakochasz się w jedynej w swoim rodzaju atmosferze i wrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Tagi:

Zostaw komentarz