Technology Technology

Remisowy wynik w meczu polskiej kadry z kadrą Rosji. 12 czerwca rozpoczną się mistrzostwa Starego Kontynentu w nożnej piłce!

10.06.2021, 15:10 0 komentarzy
Remisowy wynik w meczu polskiej kadry z kadrą Rosji. 12 czerwca rozpoczną się mistrzostwa Starego Kontynentu w nożnej piłce!

Nożna piłka to bezapelacyjnie najchętniej oglądana dyscyplina w Polsce. Bardzo duża ilość piłkarskich kibiców wyczekuje na wielkimi krokami nadchodzące europejskiego mistrzostwa i to nie powinno w sytuacji jak ta nikogo zaskakiwać. Zagra na nich nasza reprezentacja, która pojedynkować się będzie w bataliach grupowych z kadrą Hiszpanii, Słowacją oraz zespołem Szwecji. Powinniśmy mieć świadomość faktu, że to nie są prości rywale, jednakże posiadamy wielkie szanse na wyjście z grupy. W tym przypadku niezwykle kluczowe będzie to, aby pokazać się z najlepszej strony. Reprezentacja Polski w ten wtorek grała batalię towarzyską z drużyną rosyjską, która również jedzie na mistrzostwa Starego Kontynentu. Po raz pierwszy od miesięcy sympatycy piłkarscy mogli się pojawić na trybunach i mogli być z całą pewnością zadowoleni. Nie było jednak wielu emocji w tej batalii i finalnie narodowa reprezentacja zremisowała z reprezentacją Rosji jeden do jednego. Dla zespołu polskiego gola już w czwartej minucie zdobył Jakub Świerczok, z kolei dla kadry rosyjskiej trafił Karawajew.

Zostaw komentarz