Sunrise Festival 2018

02.09.2018, 13:13 0 komentarzy
Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival nazywany jest "polskim tomorrowlandem" i nie jest tak bez przyczyny. Sunrise jest jedną z największych i najbardziej popularnych muzycznych imprez w Polsce. Do tego roku organizowany był w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który zmieniał się na trzy dni w światową stolicę muzyki elektronicznej.

Ten wyjątkowy polski festiwal muzyki elektronicznej kusi ludzi nie tylko wyjątkowym line-upem, który składa się z najwybitniejszych polskich i światowych DJ'jów, ale także mnogością efektów wizualnych i efektów specjalnych, które zachwycają między innymi kolorami czy dopracowanymi do perfekcji szczegółami.

Wczesne początki pomysłu stworzenia "sunrise'a" sięgają lat 90, ale ostatecznie pierwszy Sunrise Festival miał miejsce w 2004 roku. Od dłuższego czasu patronat medialny nad festiwalem obejmuje radio RMF Maxxx, które prowadzi transmisję koncertów dając tym samym możliwość usłyszenia niesamowitych DJ'ów wszystkim zainteresowanym muzyką elektroniczną , która płynęła z Kołobrzegu.

Tegoroczny Sunrise Festival zapisał się na kartach historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój związek z tym nadmorskim miastem pożegnał , jak można było się spodziewać z wielką pompą. Postawione zostały trzy genialne sceny, na których można było zobaczyć i usłyszeć najwybitniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu pojawili się między innymi: DJ Snake, Timmy Trumpet, Eric Prydz, Oliver Heldens, Martin Solveig, Disciples, Don Diablo, Throttle, Robin Schultz czy Armin Van Buuren. Nie zdziwiło więc nikogo to, że bilety wstępu na jeden z festiwalowych dni rozeszły się zastraszającym tempie.

Jedno jest pewne: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, które warto odwiedzić kolekcjonując wspomnienia.

Tagi:

Zostaw komentarz