Technology

Górnik Zabrze ogrywa piłkarzy stołecznej drużyny wynikiem jeden do zera! Kolejny przypadek naprawdę kiepskiej formy Legii w naszej Ekstraklasie!

23.11.2021, 16:39 0 komentarzy

W obecnie trwających rozgrywkach Ekstraklasy mistrz kraju przedstawia się kiepsko i nie ma co do tego wątpliwości. Rozsądnie zdawać sobie sprawę z tego, że piłkarze Legii Warszawa to aktualni mistrzowie Ekstraklasy polskiej, a aktualnie zajmują miejsce w końcówce tabeli. Spotkanie z Górnikiem miało w końcu skrócić fatalną passę Legii, jednak i w tej sytuacji brakowało zgrania do tego, aby sięgnąć po komplet punktów. Od pierwszych minut tego starcia gracze gospodarzy wyglądali na bardzo dobrze wytrenowanych i w pierwszej połowie Legia z Warszawy nie potrafiła im się przeciwstawić. Po pierwszej połowie starcia zawodnicy gospodarzy prowadzili wynikiem 2:0 i wiele wskazywało na to, iż to będzie następna z kolei porażka Legii. Jednak zawodnicy warszawskiej Legii w pierwszych minutach drugiej połowy tego starcia wzięli się do roboty i zdołali doprowadzić do remisowego rezultatu. Wówczas piłkarscy fani zebrani na obiekcie mogli liczyć na fantastyczne emocje na koniec meczu.

I w rzeczy samej niesamowicie pasjonujące były ostatnie chwile tego starcia. Przede wszystkim było to następstwem formy piłkarzy Górnika, którzy w rozrachunku ostatecznym zwyciężyli to starcie. Trafienie dające wygraną strzelił w 96. minucie Kubica, który był w stanie wykorzystać genialne podanie od Janzy. Swojego pierwszego gola po transferze do Ekstraklasy strzelił zdobywca mistrzostwa świata sprzed siedmiu lat, czyli Podolski Lukas i dobrze zdać sobie z tego sprawę. była to niesamowita chwila dla tego gracza i do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Legia natomiast poniosła klęskę siódmy mecz z rzędu i na ten moment znajduje się na miejscu 17 w ligowej tabeli. To jest naprawdę przeciętny rezultat, jak na aktualnego mistrza Polski i trzeba to zaznaczyć. Jeśli Legia z Warszawy w dalszym ciągu ma ambicje rozgrywać spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej to wszyscy jej zawodnicy powinni powrócić do dobrej dyspozycji. W przeciwnym wypadku mistrz ligi polskiej zaskakująco zdegradowany zostanie do ligi niżej.